Таг: Кес. Гомес

Серија А: Аталанта лесно го победи Кротоне

Фудбалерите на Аталанта го победија на гостински терен Кротоне со 3:1 во шестото коло од италијанската Серија А. Аталанта во првото полувреме го декласираше Кротоне...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com