Таг: кече

Кече од Артан Груби за збогум на Жбогар

Првиот заменик претседател на Владата, Артан Груби, денеска му приреди проштална средба на досегашниот амбасадор на ЕУ во нашата земја, Самуел Жбогар.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com