Таг: километри

Километарски колони паркирани возила на патот кон Попова Шапка(видео)

Нашиот најголем зимски туристички центар, Попова Шапка, деновите на викенд, празник и зимски распуст, е максимално посетен. Вчерашниот неработен ден, (08.01.2018) , оваа дестинација...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com