Таг: ким сирс

Сопругата на Енди Мари фрли крпа врз камерата што ја снимаше(видео)

Сопругата на првиот тенисер на светот Ким Сирс, предизвика скандал и  негативна реакција на публиката откако во текот на натпреварот на Енди Мари со украинецот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com