Таг: кинг вон

Раперот Кинг Вон убиен пред наргиле бар во Чикаго

Светски познатиот рапер од Чикаго, 26 годишниот Кинг Вон, е убиен во вооружена престрелка пред наргиле барот Монако, извести полицијата.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com