Таг: кино манаки

Градоначалничката Петровска му одговори на Дурловски дека не го дава киното...

Градоначалничката на Битола, Наташа Петровска, му одговори на Игор Дурловски, носител на листа на ИЕ 5 на ВМРО ДПМНЕ, кој побара киното...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com