Таг: кисиќ тепавчевиќ

Сѐ помалку граѓани во Србија се тестираат на коронавирус

Епидемијата се смирува, вели Дарија Кисиќ Тепавчевиќ, заменик директорка на епидемиолошкиот институт Батут во Белград. Таа ова го објаснува...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com