Таг: кичма

ВМРО ДПМНЕ ќе го исправа ‘рбетот на Македонците(видео)

ВМРО ДПМНЕ својата изборна кампања на социјалните мрежи ја започна со впечатлив спот во кој Македонците ги претстави со искривен 'рбет(во нивниот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com