Таг: клинец

12 годишно момче од Нови Сад му забил на куче клинец...

Денеска во полициска станица во Нови Сад бил донесен 12 годишник со неговата баба која му е старателка, бидејќи е идентификуван како...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com