Таг: коалициј можеме

Заев порача од Чаир дека ќе ги поразат на изборите и...

Коалицијата ,,Можеме“, вечерва одржа средба со граѓани во скопската општина Чаир. Лидерот на СДСМ, Зоран Заев порача дека покрај...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com