Таг: ковид болница

Вучиќ доби торта во облик на новата ковид болница во Крушевац

Српскиот претседател, Александар Вучиќ, доби необична торта за подарок, во облик на новата ковид болница во Крушевац што тој неодамна ја прогласи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com