Таг: ковид пакет

Владата одобри финансиска помош за справување со последици од Ковид кризата

Владата на Република Северна Македонијана денешната редовна 28-ма седница донесе одлука за нов пакет мерки за поддршка во справувањето со последиците  од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com