Таг: ковид тест

Се предлага ковид тест за граѓаните од Србија, Црна Гора, Косово...

Комисијата за заразни болести утрово одржа состанок на кој донесе одлука да достави предлог до Владата на Република Северна Македонија од утре...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com