Таг: колабира

Ексклузивно видео на ТВ 21: Бојан Јовановски колабираше во обвинителство

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/1648943858573792/ Првообвинетиот во ,,Рекет“ беше донесен да даде исказ во ЈО, но само по неколку минути колабирал, Екипа...

Уште еден коњ колабираше сред улица и никој не презема ништо!

Ова е денешна фотографија од колабиран коњ, направена на Бит Пазар. Коњот се користи за потребите на Роми кои собираат секундарна суровина и друг...

Уште еден колабиран коњ среде булевар во Скопје

Изнемоштен коњ денеска колабираше во центарот на Скопје. Сопственикот,според очевидци, место да му помогне, го удирал за да стане. Ова е еден од многубројните примери...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com