Таг: колено

Британскиот министер за одбрана поднесе оставка заради допирање на колено на...

Министерот за одбрана на Велика Британија денеска поднесе оставка на својата функција заради ,,грев“ од 2002 година. Имено, медиумите деновиве почнаа да му вадат ,,валкан...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com