Таг: колкава е штетата

Трајко Вељановски, колкава е штетата од демолираното Собрание од вашите поддржувачи?

Еве како изгледа македонскиот Парламент по бруталното насилство на разбеснетите насилници организирани од ВМРО ДПМНЕ и од протагонистите на ,,За заедничка Македонија“ . Неодамна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com