Таг: колоски

ОМД: Конгресменот Рохрабакер има тесна соработка со албанската дијаспора и со...

  ОМД бара Конгресменот Рохрабакер да поднесе итна оставка од значаен Подкомитет за Европа. Обединетата македонска дијаспора реагира на неприфатливата изјава на  републиканскиот конгресмен Дана Рохрабакер...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com