Таг: коментатор

Коментатор на CNN се расплака во живо по победата на Бајден(видео)

,,Ако сте муслиман или мигрант, веќе не треба да се грижите“-рече коментаторот со Афроамариканско потекло, Ван Џоунс, по објавувањето на победата на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com