Таг: комромитирачки материјал

Русија има тајни снимки за Трамп со проститутки и недозволени бизнис...

  Директорите на американските разузнавачки служби на Барака Обама и ФДоналд Трамп им презентираа руски разузнавачки материјали , кои се уште не се целосно докажани,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com