Таг: комунистички времиња

ВМРО ДПМНЕ: СЈО прогонува како во најлошите комунистички времиња

,,Наместо да го гони криминалот, Специјалното Јавно Обвинителство го штити и аболицира криминалецот Зоран Заев и понизно ги спроведува неговите нарачки. Катица Јанева го даде...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com