Таг: конрес

Заев: Сите сте потребни !

,,Ги отвораме вратите за сите граѓани,секој е важен,секого ќе ислушаме и прифатиме" - рече лидерот на социјалдемократите на 20 тематски конгрес на партијата....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com