Таг: контрарзузнавње

По налог на УБК се проверува работата на 22 невладини организации

Портпаролот на СДСМ Петре Шилегов на прес конференција објави дека по налог на Управа за безбедност и конраразузнавање, Комисијата за спречување на корупција врши...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com