Таг: контра кампања

Панчевски контра кампањата ,,На прав пат“ бара јунак да ги...

Поранешниот претседател на Основен суд Скопје 1 и разрешен судија, Владимир Панчевски, на својот јавен ФБ профил ,,промовира“ контра кампања ,,на крив...

Откако ги исекоа дрвјата, медиумската војска на ВМРО ДПМНЕ бара од...

Медиумите под контрола на ВМРО ДПМНЕ спроведуваат кампања ,,за воздух“ во општина Центар и тоа откако под налетот на градежните апетити на Никола Груевски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com