Таг: контролирано ширење

Во карантин епидемиолозите полесно доаѓаат до брисеви за КОВИД 19

Епидемиолозите кои се на терен и ги бараат луѓето кои се посочени како контакти со заразени од КОВИД 19, информираат дека...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com