Таг: конфекции

Рекордни 205 нови случаи на Ковид 19 и 336 оздравени во...

Во последните 24 часа се направени 1728 тестирања, а регистрирани се 205 нови случаи на ковид-19. - Скопје 60-...

Од денеска 5 конфекции во Штип се затворени, почнува масовно тестирање...

Општинскиот штаб за заштита и спасување во Штип и Централниот кризен штаб, донесоа одлука од денеска да се затворат 5 конфекции во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com