Таг: користат

ВИДЕО: Трамп на Молитвениот појадок зборуваше за нации што ја...

  Новиот американски претседател Доналд Трамп на Молитвениот појадок што се одржа по 65 пат во Вашингтон и на кој присуствуваат преку 3000 гости од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com