Таг: корона чао

Бојко Борисов со ,,Корона, чао“ на Дац и Митевски порача дека...

Бугарскиот премиер Бојко Борисов сам го вози својот автомобил низ Бугарија и ја слуша преработката на ,,Бела Чао“, сега ,,Корона Чао“, од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com