Таг: коси

Короната покосува, починаа уште 4 лица

Во последните 24 часа се направени 539 тестирања, а регистрирани се 83 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 34-Куманово...

Ковид 19 коси во Македонија

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1086 тестирања, а регистрирани се 150 нови случаи на ковид-19 во:...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com