Таг: костадин костадинов

Влатко Ѓорчев се фали што го нарекол пратеникот Костадинов ,,залижан измеќар...

,,Кратко и јасно“. Вака задоволно констатира пратеникот од ВМРО ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, на својот ФБ профил над објавената вест...

ВМРО ДПМНЕ: Административката мајка претходно водела ,,успешни“ бизниси

,,Продолжуваме со честитките кон власта за успешниот придонес кон европеизацијата на општинските администрации преку вработувања на семејствата и блиските на видни партиски членови, онака...

ВИДЕО:Непланирана средба пред ВМРО ДПМНЕ предизвика расправија пред камери за референдумот

Портпаролот на ВМРО ДПМНЕ, Наум Стоилковски, со својот велосипед наиде на пратеникот на СДСМ, Костадин Костадинов, кој даваше изјава пред седиштето на ВМРО ДПМНЕ,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com