Таг: коцарев

Ќе се зголемува капацитетот на лабораторијата на МАНУ за тестови за...

За ова, меѓу другото, се разговарало на средбата меѓу министерот за здравство , венко Филипче и претседателот на МАНУ, Коцарев.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com