Таг: кој е макрон

За Макрон зборот е збор-се врати и се ожени со 24...

Емануел Макрон, кој однесе најмногу гласови и во вториот круг од претседателските избори во Франција, има 39 години и сопруга која е постара од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com