Таг: Кравец

Примера: Нов триумф на Алавес

Депортиво Алавес ја забележа втората победа во новата сезона во шпанската лига. На затворањето на шесттото коло, Алавес на свој терен ја совлада Гранада...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com