Таг: кражба нлб

МВР приведе едно лице по тешката кражба на 3 милиони евра...

На 10.04.2017 година во 16.58 часот телефонски во ЕИК Скопје, Д.П., директор на Трезор на НЛБ „Тутунска Банка“, пријавил дека нивен вработен Б.С.(40) од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com