Таг: крај на месец

Македонските граници ќе се отворат до крајот на јуни

Министерот за надворешни работи Никола Димитров оствари работна посета на Република Србија, на покана на неговиот домаќин, потпретседателот на Владата и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com