Таг: крвава пресметка

Двајца мигранти загинаа во крвава пресметка меѓу неколку спротиставени групи во...

Двајца мигранти загинаа, а 18 се повредени во масовна и крвава тепачка меѓу големи групи мигранти во близина на Бихаќ, соопшти ...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com