Таг: кречење

Шилегов ја прашува Силјановска Давкова како се кречи ова?

Преписката на социјалните мрежи меѓу градоначалникот Петре Шилегов и професорката Гордана Силјановска Давкова, носител на листа на ВМРО ДПМНЕ за ИЕ 1,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com