Таг: крива палнка

Крива Паланка со најмногу нови заразени од Ковид 19 после Скопје...

Состојбата со корона вирусот во земјата не се смирува. Секојдневно, во континуитет има висока бројка на нови регистрирани случаи, но и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com