Таг: кристофер мајер

Малолетници брутално го претепале поранешниот британски мабасадор во САД Кристофер Мајер

Сер Кристофер Мaјер, поранешен британски амбасадор во САД, е примен во болница со тешки повреди. Како што информираше лондонската полиција, тој бил брутално претепан во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com