Таг: крстосници

ВМРО ДПМНЕ продолжува со протест и блокада на крстосници

ВМРО ДПМНЕ и за денеска најави простест и блокада на три крстосници. Најавата е проследена со истото соопштение од вчера: ,,Хунтата на власт управувана од...

ВМРО ДПМНЕ денеска во шпицот ќе блокира 4 крстосници

,,Ги повикуваме сите граѓани, наши активисти, симпатизери, поддржувачи да излезат и да изразат поддршка кон патриотите, и револт кон политичкиот прогон на власта. ВМРО-ДПМНЕ денес...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com