Таг: крши

Шилегов: Иванов ги крши Уставот и законите и ги доведува во...

Ѓорге Иванов нема право политички да дискриминира-реагираат денеска од СДСМ по вчерашното одбивање на Ѓорге Иванов како Претседател да му го даде мандатот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com