Таг: куп на шампиони

Видео: Пред 28 години Панчев и донесе титула на Ц.Звезда во...

Точно пред 28 години Црвена Звезда со Дарко Панчев и Илија Најдоски ја освоија Европа, екипата од Белград во финалето во Бари...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com