Таг: куче преѓивеа

Кучето преживеа, докторот што го влечеше заработи кривична

К.З.(61) од Струмица кој немилосрдно измачуваше мало кутре влечејќи го врзано за неговиот автомобил, доби кривична пријава, а кутрето, кое за среќа преживеа, нов...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com