Таг: кучуков

Кучуков: Грција настојува дека нема ништо заедничко со Македонија, а Бугарија...

Поранешниот заменик министер за надворешни работи на Бугарија, Љубомир Кучуков, во интервју за Бугарско национално радио, вели дека е скептик за актуелната...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com