Таг: лажга

Лагите на Владанка Авировиќ:Се поздравува со нив, а лаже дека во...

Пратеничката од Социјалистичката партија Владанка Авировиќ, инаку дел од коалицијата со ВМРО ДПМНЕ, во изјава за Нова тв лаже дека во салата за пленарни...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com