Таг: лажен твитер

Хрватската Претседателка на лажен твитер налог на црногорскиот Претседател му честиташе...

Хрватската Претседателка Колинда Грабар Китаровиќ, во духот на модерната ера на комуникации, упати честитка до црногорскиот Претседател Филип Вујановиќ по повод приемот на Црна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com