Таг: лажичка

Синодот на СПЦ смета дека е злонамерно барањето да се укине...

По видеото од Нови Сад на кое се гледа како изминатата недела верници се причестуваат од една лажичка, се огласи Синодот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com