Таг: лажни вести за заев

Сопственикот на порталите што ширеа лажни вести за Заев, доби 130.000...

Сопственикот и управител нa фирмата која лани, за време на изборната кампања пред изборите на 11 декември, регистрираше портали во Хрватска и Србија од кои...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com