Таг: лажни полицајци

Македонски и албански државјани се ограбени од лажни полицајци на автопат...

Рано изутрина, на автопатот Ниш-Врање, друмски разбојници вооружени со калашников и облечени во полициска униформа, ограбиле двајца патници откако со батерија го...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com