Таг: лажни тестови

Приведени 7 лица кои продавале лажни тестови за Ковид 19 низ...

Одделот за криминалистичка полиција и Секторите за внатрешни работи Скопје, Битола, Тетово и Куманово во координација со Агенцијата за национална безбедност во...

Уапсени осомничени кои продавале лажни тестови за Ковид 19 во...

Во Виница е разбиена група што незаконски продавала тестови за Ковид-19. ,,Апелирам до граѓаните да им веруваат и да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com