Таг: ламбада

Убиена и запалена пејачката на хитот ,,Ламбада”(видео)

Лоала Браз Вијеира е убиена во Бразил, а потоа нејзиното тело е запалено во автомобилот што го пронашла полицијата на еден непрометен и напуштен...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com